شکر

 

گل ها را تازه نگه دارید

برای افزایش طول عمر گل های تازه، سه قاشق چای خوری شکر (که باعث تغذیه شکوفه ها می شود) را با دو قاشق غذاخوری سرکه (که سطح مناسب pH را ایجاد می کند) ترکیب کنید. سپس با یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و برای تزئینات بادوام تر آن را داخل گلدان بریزید.

 

شکر

 

آسیاب قهوه خود را تمیز کنید

بعد از استفاده زیاد، آسیاب های قهوه کثیف و بدبو می شوند. با آسیاب کردن ۱/۴ پیمانه شکر در دستگاه، دانه های قهوه گیر کرده را جدا می کنید، روغن های اضافی را از بین می برید و بو را کاهش می دهید. با یک آسیاب تازه، وقت آن است که از یک فنجان قهوه تازه لذت ببرید!

 

شکر

 

زنبورها را به دام بیندازید

هنگامی که بیرون از خانه غذا می خورید، هیچ چیز بیشتر از گروهی از زنبورها شما و مهمانانتان را آزار نمی دهد، به خصوص اگر شما به آفات حساسیت دارید. حشرات را در یک تله خانگی شامل شکر، آب و بطری های پلاستیکی به دام بیندازید.

 

شکر

 

زخم ها را درمان کنید

آیا از نیش یک زنبور یا مورچه اذیت می شوید؟ از مقادیر مساوی شکر و آب خمیری تهیه کرده و برای جراحات استفاده کنید، سپس اجازه دهید برای از بین بردن التهاب محلول به مدت ۲۰ دقیقه باقی بماند.

 

شکر

 

برای سوختگی زبان مرهم بسازید

اگر تابحال یک گاز بزرگ از پیتزای داغ زده اید، ناراحتی ناشی از یک زبان سوخته را درک می کنید. درد را با مکیدن یک مکعب قند و یا قرار دادن شکر در دهان خود تسکین دهید؛ ماده شیرین به طور موقت درد را از بین می برد.

 

شکر

 

سوسک ها را نابود کنید

آیا دیدن سوسک حمام پشت شما را به لرزه در می آورد؟ بطریهای پلاستیکی را با مقادیر مساوی شکر و نوشابه پر کنید، سپس آنها را در اطراف خانه قرار دهید تا به مرور سوسک ها ناپدید شوند.

 

شکر

 

لکه های ناشی از چمن ها را حذف کنید

چه این لکه ها بخاطر بازی با سگ ها باشد چه بخاطر غوطه خوردن در بازی بیس بال، تمیز کردن لکه های چمن بسیار دشوار است. خوشبختانه، آنزیم های موجود در قند می توانند لکه ها را از بین ببرند و لباس های نو را به ارمغان بیاورند. به سادگی نصف فنجان شکر را با نصف فنجان آب گرم ترکیب کنید تا خمیری تشکیل شود، سپس آن را روی لکه بگذارید. یک ساعت قبل از شستن لباس اجازه دهید خمیر روی آن بماند.

 

شکر

 

دوام غذاها را بیشتر کنید

آیا تابحال مجبور شده اید یک قطعه پنیر یا یک بسته بیسکویت کوکی را به علت اینکه زود منقضی شده دور بریزید؟ دفعه بعد، این ترفند صرفه جویی در غذا را هوشمندانه امتحان کنید : چند مکعب شکر را یک مخزن ذخیره سازی محفوظ از هوا را برای جذب رطوبت قالب تولید کننده اضافه کنید.

 

شکر

 

دست های سیاه و کثیف را بشویید

اگر یک پروژه باغبانی به خصوص کثیف انجام داده اید، دست هایتان را با اضافه کردن کمی شکر به صابون خود پاک کنید. ماده شیرین به عنوان یک لایه بردار عمل می کند تا خاک را از بین ببرد.

 

شکر

 

گریل را روشن کنید

تصور کنید این را : مفداری استیک برای کباب حیاط خلوت خریداری کردید که متوجه می شوید مایع فندک تمام شده است. به عنوان یک راه حل سریع، مقداری شکر را روی ذغال بپاشید و کبریت را روشن کنید. شکر به سرعت شعله می گیرد، و شما تخصص کباب درست کردن خود را تمرین می کنید.

  • 678 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی