آیفون 8

 

اپل در نهایت آیفون ۸ را هفته آینده اعلام خواهد کرد، که بیشترین صحبت در مورد تلفن سال است. با وجود این واقعیت که ما یک هفته با راه اندازی iPhone 8 فاصله داریم، شایعات به مراتب بیشتر هستند. ظرف چند ساعت، دو شایعه شگفت انگیز از آیفون ۸ جدید شنیدیم که پیکربندی ذخیره سازی و قیمت گذاری برای گل سرسبد آینده اپل را گزارش داده بود. در حالی که از شخصیت های آشنا نقل قول می کنند، جزئیات متناقض را ارائه می دهند.

نشت اطلاعات از چین اشاره کرد که آیفون ۸ تنها در دو پیکربندی ذخیره سازی در دسترس خواهد بود، ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت. در حالی که آیفون ۷s و ۷s Plus نیز گزینه سطح ورود ۶۴ گیگابایتی را دریافت خواهند کرد. در همین حال، بنیامین گسکین، کاربر توییتر داستان دیگری را می شنود. او می گوید iPhone 8 در سه نسخه در دسترس خواهد بود ۶۴ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت که به ترتیب ۹۹۹ دلار، ۱۰۹۹ دلار و ۱،۱۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.

حداقل یکی از گزارش های اخیر از آسیا می گوید iPhone 8 تا ۵۱۲ گیگابایت حافظه خواهد داشت، اگر چه تنها اپل می تواند این جزئیات را تأیید کند. از سوی دیگر، این شرکت در حال حاضر در حال استفاده از همان پیکربندی ذخیره سازی برای مدل های iPad Pro است، که در گزینه های ۶۴GB، ۲۵۶GB و ۵۱۲GB می آیند.

Geskin ساختار قیمت گذاری iPhone 8 را ارائه کرد، که تعجب آور نیست. این پرچمدار اپل با قیمت بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار به فروش خواهد رسید!

نشت اطلاعت از آسیا نشان می دهد که یفون ۷s و آیفون ۷s Plus باید قیمت های مشابه با iPhone 7 و iPhone 7 Plus داشته باشند. نسخه ۳۲GB آیفون ۷ با قیمت ۶۴۹ دلار فروخته می شود، در حالی که گرانترین آیفون ۷S Plus نسخه ۲۵۶ گیگابایت، دارای قیمت ۹۶۹ دلار است. مطمئناً منطقی است که ببینیم رزان ترین آیفون ۸ هزینه بیش از گران قیمت ترین نسخه آیفون ۷S داشته باشد.

اپل در تاریخ ۱۲ سپتامبر (سه شنبه ۲۱ شهریور) آیفون ۸ را معرفی خواهد کرد، با قیمت گذاری و جزئیات کامل راه اندازی خواهد شد.

  • 1,802 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی