عاشقانه

 

۶- بیان قدردانی برای نگهداری از بچه ها

بلر کریتچ، یک کارآفرین بازاریابی شبکه ای در فلوریدا می گوید : “عاشقانه ترین حرکات کوچک رایان همسر من این است در پایان روز بخاطر نگهداری از بچه ها و کارای خاصی که در طول روز برایشان انجام دادم از من تشکر می کند. این به من نشان می دهد او متوجه است که من در طول روز کارهای زیادی را برای خانواده مان انجام می دهم. و به من اجازه می دهد تا  احساس کنم مورد قدردانی قرار گرفته ام.”

 

عاشقانه

 

۷- دادن هدیه های شخصی پس از سفر شغلی

کریستین کیم، از لس آنجلس، کالیفرنیا، از این واقعیت لذت می برد که وقتی شوهرش در سفر است به او فکر می کند. کریستین می گوید : “همسر من دو سال است به عنوان مدل کار می کند و برای شو های حرفه ای و نمایشگاه های مد همیشه در سفر است. هر بار که به جایی سفر می کند، با یک هدیه شخصی بر می گردد که مخصوص آن شهر، ایالت یا کشور است. یک رژ لب یا یک دکمه برای پاکت جین من. این باعث می شود احساس کنم او همیشه به من فکر می کند، مهم نیست کجا باشد و چقدر مشغله داشته باشد.” اقدامات قابل توجه سطوح احترام را منتقل می کند و باعث احساسات خوب می شود. آن ها بیشتر به پرورش رابطه برگشتی و ارتباط سالمی که مدام تقویت می شود، تمایل دارند، زیرا فرد سپاسگزاری را احساس می کند.

 

عاشقانه

 

۸- تغییر دستمال توالت

گاهی اوقات، خاطرات حرکات گذشته است که هنوز هم احساسات قوی را بیدار می کنند. کتی ایوانز، مدیر عامل مراکز هیپنوتیزم Living Lite، توضیح می دهد که شوهرش چند سال پیش درگذشت. او می گوید : “هنوز ملاحظات کوچک است که من بخاطر می آورم. او دوست داشت که دستمال توالت را از رول بیرون بکشد. می ترجیح می دادم آن را بیشتر بالا بکشم. یک روز او جای دستمال را عوض کرد. من متوجه شدم او دستمال را آن طوری که من دوست دارم قرار داده است.” کتی می گوید هنگامی که از او تشکر کرد،شوهرش پاسخ داد این کار کوچکی است که کتی را خوشحال تر می کند.

 

عاشقانه

 

۹- وعده های غذایی آماده متفکرانه

بریتنی شروود، صاحب و پزشک پرستار اعصاب و روان در Mental Calm در فلوریدا، که اغلب با بیماران در ساعات شب ملاقات می کند، توضیح می دهد که همسر او، مارک،  همه خرید مواد غذایی را انجام می دهد و شام آن ها را آماده می کند. علاوه بر این، او غذا را در حالی آماده می کند که اولویت های عادلانه بریتنی مانند حذف قارچ و میزان تندی را نیز مدنظر قرار می دهد. بریتنی می گوید این تلاش نشان می دهد که او چقدر برای رابطه شان ارزش قائل است.

 

عاشقانه

 

۱۰- یک حوله گرم و پس از یک دوش

چه چیزی بهتر از گرفتن یک دوش استراحت پس از یک روز طولانی است؟ البته، پس از آن خود را در یک حوله گرم بپیچید. کایلیفابر، مدیر یک شرکت فناوری املاک و مستغلات بر اساس در نشویل، تنسی، می گوید : “شوهرش یک حوله را در خشک کن قرار می دهد تا آن را گرم کند. وقتی من از حمام خارج می شوم، یک حوله گرم دارم تا با آن خودم را خشک کنم. به عنوان مادر دو بچه جوان، یک دوش گاهی اوقات تنها زمان تنهایی من است. من عاشق این هستم که چطور همسرم این را می داند و آن زمان را برای من فوق العاده خاص می سازد.”

  • 955 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی