رابطه زناشویی

در زندگی یک زن و شوهر با هم، مراحل معین و زمان های سختی وجود دارند که می توانند باعث شکست و جدایی آن ها شوند. وقتی عشق شما می تواند آن ها همه را زنده نگه دارد، شما می دانید که شما واقعاً برای یکدیگر معنا می شوید. در اینجا لیستی از ۲۰ نقطه عطف مهم در رابطه آمده است :

۱۱- حرکت با هم

داشتن مسواک های شما در حمام یکسان یک نشانه است که رابطه شما به سطح بعدی منتقل شده است. هنگامی که شما با هم به یک مکان حرکت می کنید، یا یکی از شما به محل دیگری حرکت می کند، این گام بزرگی است. آیا شما واقعاً می توانید تمام وقت با هم زندگی کنید؟

 

رابطه زناشویی

 

۱۲- تزیین منزل با هم

هر کسی دکور رؤیایی خود را دارد – آیا ایده های خود را تطبیق می دهید؟ هنگامی که شما با هم منزل را تزیین – و یا حتی بدتر، نوسازی – می کنید، مطمئن باشید رابطه شما به آزمایش گذاشته می شود؟ این قطعاً یک نقطه عطف است که به شما اجازه می دهد توانایی خود را برای بحث درباره مسائل امتحان کنید، سازش کنید، و راه حل ها را پیدا کنید.

 

رابطه زناشویی

 

۱۳- صحبت کردن در مورد ازدواج

مهم نیست که شما چه فکر می کنید، سوال از ازدواج می تواند یک آچار فرانسه را به هر رابطه ای پرتاب کند. اگر ازدواج برای هر دو طرف مهم است، چالش برای آماده سازی و سازماندهی آن خواهد بود. اگر ازدواج رویای یک شریک است و دیگری به طور کامل در برابر آن مقاومت می کند، همه چیز کمی سخت تر است. چه کسی می خواهد زانو بزند؟ چه راه حلی را می توانید در نظر بگیرید؟ این آسان نخواهد بود!

 

رابطه زناشویی

 

۱۴- داشتن بچه

برخلاف باور عموم، داشتن بچه ها رابطه زناشویی را بهبود نمی بخشد. در واقع می تواند به رابطه آسیب برساند. اما همچنین می تواند شروع یک ماجراجویی بزرگ شود! گذار از مرحله عشاق به پدر و مادر شدن می تواند کار موذیانه ای باشد – احترام و ارتباط در این دوره از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

رابطه زناشویی

 

۱۵- نقطه سه ساله

پس از سه سال مرحله ماه عسل به پایان رسیده است و واقعیت سخت کار کردن روزمره حل و فصل شده است.

 

رابطه زناشویی

 

۱۶- نظرات و عقاید متفاوت

تنوع عقاید، ارزش ها، و ایده ها می تواند به طور جدی رابطه را بلرزاند و تضغیف کند. فقط قویترین زوج ها می توانند آن را از طریق پیدا کردن یک راه حل احترام آمیز برای گفتگو درباره تفاوت هایشان بسازند.

 

رابطه زناشویی

 

۱۷- تغییر شغل

اگر یکی از شما در محل کار خوشحال نیست، هر دوی شما تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت. تغییر مشاغل می تواند یک چالش جدی در رابطه زناشویی باشد. همچنین می تواند منجر به تغییر شریک زندگی شود. اوه!

 

رابطه زناشویی

 

۱۸- خیانت

کشف یا پذیرش خیانت در رابطه زناشویی سخت ترین آزمونی است که زن و شوهر می توانند از آن عبور کنند. این نوع اخبار، مهم نیست چگونه تحویل داده می شوند، اعتماد شما را می لغزانند و عشق شما را به شریک زندگیتان تضعیف می کنند. بقای رابطه قطعاً در خطر خواهد بود.

 

رابطه زناشویی

 

۱۹- نقطه هفت ساله

پس از نقاط شش ماهه و سه ساله، تنها یک برهه حساس در طرف چپ وجود دارد – نقطه هفت ساله. معمولاً، پس از هفت سال، شما در سرتاسر زندگی و رابطه زناشویی بوده اید، سؤال ازدواج و بچه ها را درک کرده اید، و اگر برای پاسخگویی به چالش های بعدی زندگی با هم آماده هستید، می دانید.

  • 654 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی