بازی های ویدیویی 2018

 

در حال حاضر یک لیست طولانی از بازی های ویدیویی برای قرار دادن در لیست آرزوهای شما در سال ۲۰۱۸ وجود دارد. در ادامه ی معرفی بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ که باید بازی کنید با ما همراه باشید …

مطمئناً سال ۲۰۱۷ ممکن است سالی باشد که به ارائه بازی های ویدیویی با کیفیت ادامه دهد، اما این هیچ دلیلی برای فراموش کردن ۲۰۱۸ نیست.

در حالی که خیلی زود است بگوییم سال آینده به خوبی ۲۰۱۷ خواهد بود (مجدداً، منظور ما صرفاً از لحاظ بازی های ویدئویی با کیفیت است)، ۲۰۱۸ در حال شکل دهی یک سال جذاب برای صنعت بازی های ویدئویی است. در حالی که سونی و مایکروسافت برای کنترل سریع آینده ۴K نبرد می کنند، نینتندو امیدوار است تا ثابت کند که موفقیت های اولیه سوئیچ در سال دوم ادامه خواهد یافت. در عین حال، بازار PC همچنان از رشد صنعت VR و جریان ثابت عناوین Indie سود می برد.

مطمئناً ستاره واقعی ۲۰۱۸ در نهایت بازی خواهد بود. تا آنجایی که میبینیم، عناوین امیدوارکننده ای در افق آینده وجود دارد. ما نگاهی به تمام بازی هایی که برای سال آینده تأیید شده اند، حداقل به عنوان یک نسخه آزمایشی داشته ایم و بازی هایی که فکر می کنیم قابل توجه هستند انتخاب کرده ایم. برای معرفی بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ با نامیا دانلود همراه باشید.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Psychonauts 2 ، روانشناسان ۲

استودیو دابل فاین پروداکشن ، برای XBO, PS4, PC

برای اینکه کاملاً صادق باشیم، تنها چیزی که ما واقعاً در مورد Psychonauts 2 یکی از بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ می دانیم این است که دنباله ی قسمت اول است. اما در واقع، این همه چیزی است که ما باید در مورد Psychonauts 2 بدانیم. هنگامی که Psychonauts از در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، بلافاصله به عنوان یکی از جالب ترین و اصلی ترین تجاربی اعلام شد که طراح تیم شافر تا به حال به جهان هدیه کرده است. با توجه به اینکه شافر برای خرید و فروش فقط در چنین تجربیاتی شناخته شده است، این بازی کاملاً مورد قبول بود.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Red Dead Redemption 2 ، رستگاری مرده سرخ ۲

بهار ۲۰۱۸ ، استودیو راک استار ، برای XBO، PS4

ما چه میخواهیم؟ Red Dead Redemption 2! چه زمانی آن را می خواهیم؟ در یک قاب زمانی که به طور منطقی به توسعه دهنده Rockstar اجازه خواهد داد تا راهی پیدا کند که به هر نحو عالی ترین بازی ویدیویی وسترنی که تاکنون ساخته شده و احتمالاً بهترین زمان استودیو باشد.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Sea of Thieves ، دریای دزدان

استودیو Rare ، برای XBO, PC

در ابتدا به نظر نمی رشید که دریای دزدان یک بازی باشد. با این حال، نمایش چشمگیر ان در E3 2017 دید عموم را تغییر داد. عالی ترین جنبه ی بازی Sea of Thieve این است که کاملاض از فرهنگ دزدان دریایی “واقعی” نشأت گرفته است. در عوض، دریای دزدان، مفاهیم عاشقانه ای را در بر می گیرد که این فرماندهان دریایی را به اتمسفر فرهنگ پاپ سوق داده است.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Shadow of the Colossus ، سایه غول پیکر

استودیو بلوپوینت ، برای PS4

دروغ است اگر بگوییم از سال ۲۰۰۵ که برای اولین بار Shadow of the Colossus شروع به کار کرد درباره آن فکر نکرده ایم – خاطرات یک نگرش حماسی بزرگ به عنوان یک معیار سنجش برای تمام تجارب دیگر بازی – اما ما هرگز این فکر را نکردیم که نسخه بازسازی شده ی سایه غول پیکر را در آینده به عنوان بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ خواهیم دید.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

State of Decay 2 ، دولت فساد ۲

آزمایشگاه آندد ، برای XBO, PC

نسخه اصلی State of Decay بود یک نمونه شگفت انگیز از یک جاه طلبی واقعی می تواند همه را تسخیر کند. آزمایشگاه آندد به عنوان یک توسعه دهنده در ابتدا خیلی روی این بازی کار نکرد، اما انها یک چشم انداز داشتند. چشم انداز آنها عنوان آخرالزمان زامبی جهان باز حماسی بود که بر روی بقاء بیش از اکشن یا وحشت تمرکز داشت. دولت فساد به دنبال ساختن چیزی قوی در جهان شکست خورده، بود. ترکیبی از ساختار پایه، مدیریت منابع و نقش آفرینی، سمی بود.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

System Shock ، شوک سیستم

استودیو نایت دیو ، برای XBO, PS4, PC

مدتها از زمانی که یک بازی  System Shoc را انجام داده ایم گذشته است. در حالی که شما نمی توانید تأثیرات عناوینی مانند BioShock یا جذابیت بازی ای مانند Prey را انکار کنید، هیچ عنوانی در این ژانر تاکنون کاربرد وحشت و تعلیق در بازی شوک سیستم را کاملاً تکرار نکرده است. در حالی که System Shock 3 متأسفانه در افق نزدیک نیست، این بازسازی قطعاً کمک خواهد کرد که زمان بگذرد.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

The Swords of Ditto ، شمشیرهای دیتا

اوایل ۲۰۱۸ ، استودیو وان بیت بیاند ، برای PS4, PC

هرگز درباره یکی دیگر از بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ به نام Swords of Ditto شنیده اید؟ زیاد عجیب نیست. در هر E3، حداقل یک بازی وجود دارد که کاملاً با بودجه و توانایی های گرافیکی عناوین اصلی سازگار نیست، اما در نهایت یکی از بهترین بازی های نشان داده شده در نمایشگاه است. بر اساس همه چیزهایی که تاکنون دیده ایم، شمشیر Ditto به خوبی می تواند اثبات کند که برتر است.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Yoshi ، یوشی

استودیو گود فیل ، برای Switch

بسیار شبیه به Kirby ، لیستی از چیزهایی که ما درباره Yoshi نمی دانیم کمی طولانی تر از چیزی است که ما در مورد بازی می دانیم. آنچه که ما می توانیم به شما بگویم این است که جهان پشمی Yoshi یکی از کم امتیازترین عناوین Wii U و یکی از بزرگترین ماجراهای یوشی بود. دلیل اهمیت آن این است که این عنوان Yoshi آینده به نظر می رسد قصد دارد بسیاری از ویژگی هایی که جهان پشمی را به همان اندازه بزرگ ساختند، تکرار کند.

  • 3,334 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی