سرطان لوزالمعده

 

سرطان یک مجموعه پیچیده از بیماری ها است، اما از میان بسیاری از سرطان ها، هیچکدام مرگبارتر و سریعتر از سرطان لوزالمعده (پانکراس) نیستند. این به این دلیل است که تشخیص سرطان لوزالمعده بسیار سخت است. در اوایل شکل گیری آن، به هیچ وجه نشانه ای برای پزشکان وجود ندارد. جز یکی، و شما می توانید آن را با یک سلفی کشف کنید.

محققان دانشگاه واشنگتن برنامه ای با نام Biliscreen را توسعه داده اند. شما به سادگی در یک محیط روشن یا با استفاده از مجموعه ای از عینک های ویژه چاپ سه بعدی یک سلفی بگیرید و نرم افزار Biliscreen سفیدی های چشم شما را تحلیل می کند. تومورهای پانکراس اغلب مجرای صفراوی کبد را مسدود می کنند، که اجازه می دهد یک ترکیب به نام بیلی روبین در خون جمع شود. این برنامه ته رنگ مایل به زردی را در چشم ها جستجو می کند، که چشم انسان نمی تواند برای پیدا کردن آن سطوح بالا درک کند.

 

سرطان لوزالمعده

 

این کار را نیز می توان با یک آزمایش خون انجام داد، اما برنامه که تقریبا ۹۰٪ از مواقع می تواند بیلی روبین بالا را تشخیص دهد،‌ ارزان تر، سریع تر و غیر تهاجمی است. فروش برنامه به افراد آسان تر است، و شاید حتی بتواند در برنامه های دیگر کار کند. به لطف تلفن همراه موجود در جیب خود می توانید هر هفته این تست را انجام دهید و از سلامتی خود و نزدیکانتان مطلع شوبد.

  • 482 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی