کار در منزل

 

حتی اگر عاشق جلوه دفتر کار باشید، به این معنا نیست که دوست دارید در یکی از آنها کار کنید. اگر از طرفداران لزوم رفتن به دفتر برای انجام کار نیستید و کار در منزل را می پسندید، شما تنها نیستید. با توجه به گزارش اداره آمار کار، حداقل ۲۰ درصد از کارگران آمریکایی در سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفتند در برخی از ظرفیت ها در خانه کار کنند.

اگر چه بسیاری از شغل های تمام وقت نیاز به کارکنان برای کار در محل دارند، چند شرکت عمده وجود دارد که به شما اجازه می دهند از خانه کار کنید، از جمله این پنج شرکت.

غول های فناوری دل و اپل به ترتیب در زمینه فروش و تکنولوژی، شغل از راه دور و کار در منزل ارائه می دهند. شما می توانید برای اولین بار با تحقیق در مورد راه های افزایش فروش مشتریان، خود را به عنوان یک مشاور سیستم در دل امتحان کنید. یا، اگر دوست دار محصولات اپل هستید، ممکن است با کمک به عیب یابی مسائل فنی برای تمام محصولات اپل، شغلی را به عنوان یکی از مشاوران خانگی اپل در نظر بگیرید.

شما همچنین می توانید مشاغل خانگی را در صنعت بهداشت پیدا کنید. ارائه دهنده عمده بیمه درمانی Humana حداقل سه شغل پیشنهاد می دهد که می توانید به عنوان کار در خانه انتخاب کنید، از جمله یک موقعیت مدیریتی.

آیا تجربه خدمات به مشتریان دارید؟ در شرکت American Express از این تخصص خود به عنوان یک مشاور مسافرتی استفاده کنید. در این نقش شما با جستجوی پیشنهادات در مورد مقصد سفر منحصر به فرد با توجه به شرایط مالی مشتریان به آنها کمک خواهید کرد. و در آخر، اگر به دنبال یک کار جانبی پاره وقت هستید که بتوانید از خانه انجام دهید، Hilton Worldwide ممکن است این شرکت برای شما باشد. هتل های زنجیره ای معروف افراد را برای پاسخگویی به نظرات و درخواست های مشتریان به عنوان یک متخصص رزرو فروش از راه دور استخدام می کنند.

  • 227 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی