آنتی ویروس برتر

پنج آنتی ویروس برتر. ما همه می دانیم که باید آن را داشته باشیم، درست است؟ اما یک انتخاب مقاومت ناپذیر در دسترس وجود دارد و دشوار است که بدانیم شما واقعاً به چه ویژگی هایی نیاز دارید. بنابراین فهرستی از پنج آنتی ویروس برتر را گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم که بهترین را انتخاب کنید. ترکیبی از راه حل های رایگان و غیر رایگان در فهرست ما وجود دارد – و اگر شما بخواهید آن ها را دانلود کنید، یا هر یک از عناوین دیگر آنتی ویروس های برتر ما فقط کافیست کلیک کنید! کدام یکی را انتخاب کردید؟ خوشحال می شویم در پایین صفحه برای ما کامنت بگذارید. حالب به تحلیل این پنج آنتی ویروس برتر خواهیم پرداخت.

آنتی ویروس اویرا۱. آنتی ویروس اویرا

علاوه بر حفاظت درجه یک، یکی از نکات خوب درباره آنتی ویروس اویرا این است که این برنامه با قدرت پردازش کامپیوتر شما جور است پس به سرعت نصب و اجرا می شود. با پوشش تمامی پایگاه ها، شما می توانید هویت، امور مالی، و دیگر اطلاعات خصوصی خود را با یک مجوز چند پلت فرم ایمن سازید. که روی هر دو سیستم عامل مک و ویندوز کار می کند. جایزه “محصول سال” با اعتبار آزمایش مستقل به آنتی ویروس اویرا اهدا شده است و در تمام هفت آزمون تخصصی اجرا شده در سراسر سال ۲۰۱۶ امتیاز Advanced+ تاپ را دریافت نموده است. این بسیار بهتر از تصور شماست.

آنتی ویروس بیت دفندر

۲. آنتی ویروس بیت دفندر

ما طرفداران بزرگ رابط امنیت بیت دفندر هستیم – اما این فقط یک صورت زیبا نیست – این برنامه شاخ به شاخ شدن با باج افزارها، و بررسی امن بودن و سادگی Wi-Fi خانگی، سودمندی و میدیرت رمز عبور را بعهده می گیرند. برنده. به کلمات ما بسنده نکنید. وضعیت “محصول تاپ” توسط مؤسسه مستقل امنیت فناوری اطلاعات، آزمون AV، برای هر دو ویندوز ۱۰ و ۸.۱ به امنیت اینترنت بیت دفندر اعطا شده است : کسب امتیازات بالا برای سطوح حفاظت و قابلیت استفاده آن. همچنین به عنوان یک “محصول فوق العاده” توسط تست مستقل اقتدار AV-Comparatives رتبه بندی شده است.

آنتی ویروس ای وی جی

۳. آنتی ویروس ای وی جی

یک رابط کاربری جدید با ظاهر عالی آنتی ویروس رایگان ای وی جی را به یک ابزار رضایت بخش برای استفاده تبدیل می کند. این مجموعه امنیتی ضروری از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، و سایر بد افزارها و نرم افزارهای جاسوسی به هنگام جستجو در اینترنت یا چک کردن ایمیلتان محافظت می کند. ای وی جی با بردن بسیاری از طرفداران در راه یک شهرت و اعتبار به خوبی سزاوار برای قابلیت اطمینان ساخته است. یک سازنده قابل اطمینان و برنده جایزه، آنتی ویروس رایگان ای وی جی امتیاز “AA” از ارزیابان امنیت IT، آزمایشگاه SE، دریافت کرد. و طلای مشترک برای حذف نرم افزارهای مخرب توسط AV-Comparatives به او اعطا شد.

آنتی ویروس برتر

۴. آنتی یروس ESET نسخه ۹

امنیت هوشمند ESET  نسخه ۹ به لطف مجموعه ای از ویژگی ها رأی ما را دریافت می کند. امنیت هوشمند ESET شامل ضد ویروس، ضد جاسوس افزار، ضد rootkit، ضد هرزنامه، ضد سرقت، فایروال، کنترل والدین، و محافظت از وب و ایمیل… است. فوق العاده است! جای تعجب نیست که امنیت هوشمند ESET در صدر رهبران در شناسایی و حذف ویروس، تروجان و نرم افزارهای جاسوسی قرار بگیرد. این برنامه بسیار سریع است و نسبت به اکثر رقبا کمتر از منابع سیستم استفاده می کند. و اگر همه اینها برای وسوسه شما کافی نیست، امنیت هوشمند ESET  نسخه ۹ رتبه بندی “AAA” را از ارزیابان امنیت IT آزمایشگاه SE و بالاترین رتبه بندی در آزمون تشخیص AV-Comparative را دریافت کرده است.

آنتی ویروس اوست

۵. آنتی ویروس اوست

ما طرفداران بزرگ اوست خستیم و آنتی ویروس رایگان اوست ناامید نمی کند. نصب سریع و ساده، سهولت در کاربرد، آنتی ویروس رایگان اوست  یکی از محبوب ترین برنامه های آنتی ویروس در دسترس است. ویژگی های کلیدی که این برنامه را بسیار محبوب می سازد رابط کاربری آسان (UI)، گزینه های اسکن بهینه سازی شده و یک پایگاه اطلاعات از تعاریف ویروس هستند که به طور مداوم به رز رسانی می شود. بنابراین، مؤسسه امنیت IT، آزمون AV، نمرات بالایی برای حفاظت و قابلیت استفاده، و آزمایشگاه SE به آن رتبه بندی “AA” داد.

 

خب اینم هم از این بررسی پنج  آنتی ویروس برتر در ادامه با سایر بررسی های نامیا بلاگ همراه باشید.

  • 388 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی