تکالیف خود را انجام دهید

 

استخدام

 

در حالی که مصاحبه شغلی برای استخدام احتمالاً بیشتر درباره شماست، مهم این است که تا آنجا که می توانید در مورد شرکت موردنظر موقعیت، و حقایق عمومی و شناخته شده در مورد مصاحبه کننده بدانید. (تبریک به او به دلیل یک جایزه در صنعت، عالی است، اما تعریف کردن آنچه وی شب گذشته در مهمانی شام انجام داده نامناسب خواهد بود.)

هنگامی که به مهارت های مصاحبه شما می رسد، شما هم می خواهید تکالیف خود را انجام دهید. اگر این چیزی نیست که شما در آن عالی هستید، پس تمرین کنید.

 

لباس های مناسب داشته باشید

 

استخدام

 

هنگامی که برای استخدام مصاحبه می کنید، این بخش مهم است. تقریباً در همه موارد به معنی پوشیدن یک کت و شلوار برای یک مرد و معادل آن برای یک زن است. شما همچنین می خواهید هر خالکوبی را پوشانید و هر سوراخ غیر گوشواره را بردارید.

به طور کلی، مگر اینکه شخ مصاحبه کننده به شما در مورد لباس خاص اطلاعاتی بدهد، در غیر اینصورت لباس های ذکر شده استاندارد موردنیاز مصاحبه هستند. همیشه بهتر است که لباس برای مصاحبه کمی بیش از حد معمول رسمی باشد.

 

تجهیزات اصولی را با خود همراه داشته باشید

 

استخدام

 

در طول مصاحبه شما، فردی که جلسه را برگزار می کند ممکن است نسخه های رزومه شما را در دست داشته باشید یا خیر. شما می خواهید مطمئن شوید که در چنین مواردی از طرف دیگر میز برخیزید و نیاز مصاحبه کننده را رفع کنید یا به آن اشاره کنید.

علاوه بر این، در حالی که ممکن است به آن نیاز نداشته باشید، شما باید چندین نسخه از منابع خود را در دست داشته باشید. بدین ترتیب، زمان بین مصاحبه را کاهش می دهید و همه چیز به خوبی پیش می رود.

 

یک یادداشت تشکر بفرستید

 

استخدام

 

همان روزی که برای استخدام مصاحبه می کنید، یا به عنوان اولین چیز صبح روز بعد، یک یادداشت تشکر بفرستید. یک ایمیل کافی است، اگر از این طریق ارتباط برقرار کرده اید، اما یک کارت دست نویس حس بهتری است. این شانس نهایی است که سوزن را زیرکانه به سمت شما حرکت دهد. اگر شما و نامزد دیگری مورد بحث قرار بگیرید، این می تواند مهم باشد.

  • 216 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی