دکوراسیون

 

یک دیوار خالی (و یا سقف یا کف) بوم هنر جدید شما برای دکوراسیون است؛ همه آنچه شما نیاز دارید یک سطل رنگ و کمی تخیل است. هر گوشه از یک فضا یک فرصت برای اضافه کردن علاقه بصری است، چه با یک رنگ چشم نواز، یک الگوی سرگرم کننده، یا حتی یک نقاشی دیواری دستی و عاشقانه. یک طرح را در یک منطقه کوچک امتحان کنید، مانند یک درب. رنگ یک راه حل ساده است، اما می تواند تأثیر جدی داشته باشد. هنگامی که شما رنگ نقاشی خود را انتخاب کردید، در اینجا هشت راه برای استفاده از آن ها برای تغییر شکل منزلتان ارائه شده است‌ :

 

به عنوان یک بیانیه گرافیکی

راه راه پر رنگ، و یا حتی طرح خال خالی، فقط برای پارچه نیستند. یک طراحی ظریف و ماهرانه یک شروع خوب برای الگوی محتاط است، مانند آنچه هنرمند دکوراسیون مالکوم رابسون در اتاق نشیمن جواهر ساز الیزابت لاک نقاشی کرد. راه راه های صاف و براق تناوبی بنجامین مور.

 

دکوراسیون

 

در قفسه ها

کتاب های مورد علاقه خود را در کانون توجه قرار دهید آن ها سزاوار رنگ روشن بر روی قفسه کتاب هستند، همانطور که در این خانه در ۱۹۳۵ لس آنجلس توسط پاملا شمشیری از شرکت طراحی داخلی کمون انجام شد.

 

دکوراسیون

در وان حمام

طراوت و تازگی یک تجهیز به تنهایی می تواند به همان اندازه تأثیر بزرگی داشته باشد که پوشش دیوار در یک رنگ جدید تأثیرگذار است. در یک خانه رعیتی فرانسه که ژان لویی Deniot برای بازسازی آن به خواهرش کمک کرد، حمام اصلی دارای یک وان سیاه نقاشی شده است.

 

دکوراسیون

 

در قالب ریزی و سبک

قالب ریزی و سازه یک ابزار عالی برای دمیدن زندگی به دیوارهای صاف و ساده است. با تزئین فضاهای خالی داخل قاب در سایه ای که بالا می آید با نور بازی کنید. در اتاق خواب اصلی ویرجینیا لاک، دیوار و سقف توسط هنرمندان خاص فلورانس، استفانو Sieni و Maurizio پالما نقاشی شده بودند.

  • 439 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی