درخشان شدن پوست

هر خانمی تمایل به داشتن پوستی درخشان و شگفت انگیز دارد. امروزه، به علت افزایش آلودگی ها مراقبت بیشتر از پوست یک نیاز ضروری است. به همین دلیل بسیاری از خانم ها محصولات کاملاً مختلفی برای درخشان شدن پوست و دلپذیری بیشتر آن فراهم می کنند، هر چند این محصولات فقط گاهی تأثیرگذارند.

بنابراین زمان را ازدست ندهید، این درمان های خانگی را برای درخشان شدن پوست امتحان کنید !

 

درخشان شدن پوست با لیمو و عسل

  1. ترکیب لیمو و عسل :

یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری آبلیمو را ترکیب کرده و به مدت ۱۵-۱۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید. سپس صورت خود را با آب سرد تمیز کنید. هر ترکیب لیمو و عسل یک کارگر طبیعی است که پوست شما را درخشان می کند.

درخشان شدن پوست با گوجه فرنگی

  1. گوجه فرنگی :

گوجه فرنگی را به دو نیم تقسیم کرده و بصورت دایره ای روی صورت خود بمالید. گوجه فرنگی حاوی ویتامین محلول در چربی و اسید اسکوربیک است که درمان و بیماری های التهابی را تسهیل می کند. پس از ۱۰ دقیقه پوست خود را با آب سرد بشویید و این کار را به طور مداوم در طول هفته تکرار کنید تا نتیجه حاصل شود. این کار به روشن رنگ پوست کمک می کند.

درخشان شدن پوست با یخ

  1. قالب یخ :

برای افزایش گردش خون مکعب های یخ را روی پوست خود بمالید. همچنین اگر برای رفتن به مهمانی یا یک روز بزرگ آماده می شوید، مکعب های یخ را قبل از آرایش روی پوست خود بمالید. یخ ها را درون یک پارچه خیلی نرم یا دستمال کاغذی قرار دهید. یخ، رطوبت جدیدی به پوست شما می بخشد.

درخشان شدن پوست با ماسک پاپایا و عسل

  1. ماسک پاپایا و عسل :

پاپایا شامل ویتامین های محلول در چربی برای درخشان کردن پوست است. یه تکه پاپایا را بصورت خمیر در آورده و با یک قاشق غذاخوری عسل به خوبی مخلوط کنید. مخلوط نهایی را ۱۵ دقیقه روی پوست قرار داده و سپس با آب سرد بشویید.

درخشان شدن پوست با زردچوبه

  1. زردچوبه :

کمی پودر زردچوبه را با آب مخلوط کرده، روی پوست خود بمالید و پس از ۱۵ دقیقه با آب سرد بشویید. زردچوبه به کاهش بیماری های التهابی و درخشش طبیعی پوست شما کمک می کند.

  • 570 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی