عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۵- خانواده به ملکه مادر در مورد زمان شام دروغ می گفتند

به عنوان یک عادت غذایی خانواده سلطنتی ، به طور ثابت به ملکه مادر دروغ می گفتند تا به موقع برای شام حاضر شود. مک گریدی آشکار می کند که به دلیل گرایش ملکه الیزابت برای دیر آمدن به میز شام خانوادگی، بقیه خانواده در مورد برنامه شام دروغ می گفتند بطوری که بموقع سر میز حاضر شود. هنگامی که اعلیحضرت ملکه حضور داشت، شام در ساعت ۸:۳۰ در بالمورال برگزار میشد، آنها به او گفته بودند که شام در ساعت ۸:۱۵ بود و او آخرین نفر خواهد بود. آنها به دیگران ۸:۳۰ گفتند، چون می دانست که دیر ملکه دیر می آید.

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۶- ملکه خارج از ظروف پلاستیکی می خورد

به نظر می رسد که حتی ملکه ارزش این عمل را درک می کند. در حالیکه به عنوان یک عادت عذایی خانواده سلطنتی اعلیحضرت از ظروف طلای قابل اطمینان یا با روکش الماس (کاملاً استاندارد) غذا می خورد، مک گریدی این را گزارش می دهد که در بالمورال او میوه از یک ظرف پلاستیکی زرد می خورد. همچنین گاهی برای صبحانه هم از ظروف پلاستیکی استفاده می کرد.

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۷- ملکه الیزابت دوم وعده های غذایی خود را از کتاب منو انتخاب می کرد

برای اعضای خانواده سلطنتی، کتاب های منو فقط به کلاس اول محدود نمی شوند. ملکه همیشه وعده های مورد نظر خود را از گزینه های از پیش انتخاب شده انتخاب می کرد (صحبت در مورد رفتارهای سلطنتی). به دنبال این عادت غذایی خانواده سلطنتی ، در کاخ باکینگهام، یک کتاب منو داشتیم که برای ملکه می فرستادیم و او می توانست غذاهای مورد نظرش را انتخاب کند. این کتاب به آشپزخانه می امد و آن غذا را تهیه می کردیم. انتخاب غذا سه روز قبل تر یا بیشتر انجام میشد. (با این حال، ۹ غذا وجود داشت که ملکه الیزابت هرگز نمی خورد.)

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۸- غذای مورد علاقه ملکه، شکلات تلخ است

اگر شما همیشه نیاز به یک ایده هدیه دارید، در مورد ملکه بخاطر داشته باشید : شکلات همیشه خوب است، مخصوصاً شکلات تلخ.

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۹- هر کسی باید برای شام لباس مخصوص بپوشد

اگر چه بالمورال (خانه تعطیلات اسکاتلند) جایی است که در آن خانواده سلطنتی واقعاً اجازه دارند موهای خود را باز کنند، اما به عنوان یک عادت غذایی خانواده سلطنتی یک شام معمولی مستلزم سطوح رسمی کلیسای مرکز شهر است. آنها با لباس های رسمی و پیراهن های بلند می آیند و کنار میز می نشینند – تمام چینی های عالی روی میز استفاده می شوند. با این حال، هیچکس کامل نیست؛ شاهزاده فیلیپ به قدر ساده لباس می پوشید که بکبار با باغبانش اشتباه گرفته شد. (مهم نیست چطور آنها لباس می پوشند، ۱۴ قانون هست که هرکس در خانواده سلطنتی باید دنبال کند.)

  • 1,045 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی