مراقبت از کودکان – به طور صحیح

پدر و مادر می توانند به اندازه کافی عصبی باشند بدون توجه به این که حتی محصولات رایج کودک می تواند یک خطر ایمنی را ایجاد کند. برخی محصولات هستند که پدر و مادر ممکن است حتی در نبود آن ها بهتر بتوانند از کودک مراقبت کنند، در حالی که برخی محصولات دیگر مفید هستند، اما به راحتی می توان از آن ها استفاده نادرست کرد.

 

مراقبت از کودکان

 

صندلی ماشین (مورد استفاده در خارج از خودرو)

چرا والدین آنها را دوست دارند : یک وسیله فوق العاده راحت برای جابجا کردن یک کودک خوابیده روی صندلی خودرو است، بویژه اگر خرید یا کار خاصی برای انجام دادن وجود دارد.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : CarSeatBlog خطر قرار گرفتن صندلی ماشین نوزاد را در بالای یک سبد خرید یا دیگر سطوح بالا برجسته می کند – یک عمل معمول است که در سال به هزاران آسیب مربوط به سقوط منجر می شود. سایت Parenting همچنین هشدار می دهد که نوزادان اجازه نداشته باشند برای دوره های طولانی در صندلی اتومبیل بخوابند، زیرا اگر هنگام خواب کودک رو به جلو بیاید راه نفس وی بسته می شود.

 

مراقبت از کودکان

لوازم جانبی صندلی ماشین

چرا والدین آنها را دوست دارند : لوازم جانبی مراقبت از کودکان مانند پشتیبانی از سر، پد های شانه، محافظ صندلی، پوشش خودرو، و امثال اینها متعهد می شوند که صندلی ماشین را راحت تر کرده و از آسیب رسیدن به لوازم داخلی خودرو جلوگیری می کنند. و اسباب بازی های آویزان برای سرگرم کردن یک کودک خسته کننده یا خشن ضروری بنظر می رسند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : Car Seats for the Littles ، یک گروه از تکنسین های ایمنی مسافرتی کودکان، اهمیت استفاده از لوازم جانبی خودرویی را که ایمنی آنها بررسی شده است خاطر نشان می کنند. چرا؟ لوازم جانبی می توانند در یک تصادف با طراحی یک صندلی ماشین دخالت کنند. همچنین افزودنی های معمول مانند اسباب بازی پلاستیکی و آینه می توانندبه جسم پرتاب شونده تبدیل شوند.

 

مراقبت از کودکان

 

تختخواب های قدیمی تر

چرا والدین آنها را دوست دارند : باعث صرفه جویی در هزینه ها هستند و برخی از آنها ممکن است حتی ارزش احساسی داشته باشند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : به گفته CPSC ، کناره تختخواب های قدیمی معمولاً متحرک است و پایین می آید، که در حداقل ۳۲ مرگ و میر نوزادان به علت خفگی، اختناق یا به دام افتادن، مهم بوده اند. اما همانطور که سازمان مراقبت از کودکان و نوجوانان در معرض خطر ذکر می کند، کناره های متحرک تختخواب های قدیمی تنها یکی از خطرات آنها هستند. انواع دیگر عبارتند از میله های محافظ که بیش از حد از هم جدا هستند (به دام افتادن)، بریدگی های تزئینی (به دام افتادن یا پارگی)، سخت افزار شل و یا بیرون زده (پارگی و یا خفگی)، و لایه های برداشته ی رنگ (مسمومیت بالقوه سرب).

 

مراقبت از کودکان

 

صندلی های حمام

چرا والدین آنها را دوست دارند : حمام دادن یک بچه کوچک می تواند خسته کننده باشد. بنابراین یک صندلی حمام که به جای لغزش در اطراف، کودک را نگه می دارد، آرامش ذهن را فراهم می کند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : سازمان مراقبت از کودکان و نوجوانان در معرض خطر می گوید این محصولات به والدین حس امنیت دروغین می دهد، زیرا نوزادان هنوز هم می توانند از آنها بیرون بیایند و یا در حالی که نشسته اند، به آب پرتاب شوند. گروه توصیه می کند که هرگز در طول حمام دادن کودک او را از آغوش خود جدا نکنید، حتی اگر یک کودک در صندلی حمام پایدار باشد.

مراقبت از کودکان

 

چادر تختخواب کودک

چرا والدین آنها را دوست دارند : این پوشش های توری با شکل گنبد یک ایده عالی برای نگه داشتن کودک نوپا به صورت امن در تختخواب به نظر می رسند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : CPSC می گوید مانند سایر اضافات تخت، اگر چادر سقوط کند یا جدا شود، می تواند یک خطر به دام افتادن و یا اختناق را ایجاد کند. سایت بهداشت شخصی Verywell توصیه می کند به جای استفاده از یک چادر تخت، زمانی که آنها شروع بالا رفتن از تخت می کنند، فرزند خود را به یک تخت کودک نوپا انتقال دهید (یا تخت او را به تخت کودک نوپا تبدیل کنید).

 

مراقبت از کودکان

 

موانع عبور کودکان

چرا والدین آنها را دوست دارند : در صورت استفاده صحیح، گیت کودک می تواند یک راه آسان و موثر برای دور نگه داشتن یک نوزاد یا کودک نو پا از مناطق ناامن خانه باشد.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : محققان می گویند بیش از ۳۷،۰۰۰ کودک از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ به علت آسیب دیدگی ناشی از گیت ها تحت درمان قرار گرفتند. بزرگترین اشتباه پدر و مادر چیست؟ استفاده از دروازه سوار شده در بالای پله ها – بچه ها می توانند به راحتی دروازه را از بین ببرند و یک جست و خیز خطرناک داشته باشند. Consumer Reports توصیه می کند گیتس های سخت افزاری که در هر کجایی قرار دارند می توانند خطرناک باشند.

مراقبت از کودکان

خانه بازی یا حیاط کودکان

چرا والدین آنها را دوست دارند : حیاط بازی یک نقطه مناسب برای یک کودک به منظور چرت زدن یا بازی در یک منطقه احاطه شده است. حیاط های بازی حتی می توانند در مسافرت ها بسته بندی شوند، و بعضی از والدین آنها را به جای یک کابین به طور تمام وقت استفاده می کنند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند :به گفته سازمان مراقبت از کودکان و نوجوانان در معرض خطر،این قطعات همه کاره از محصولات کودکان در سالهای گذشته چندین بار فراخوانی شده اند. خطرات شامل گرفتگی، ضعف، و خستگی است. قوانین جدید که در سال ۲۰۱۳ به اجرا درآمد فریم های حیاط بازی قوی تری را ارائه کردند، اما Consumer Reports هنوز لیستی طولانی از توصیه های ایمنی را ارائه می دهد. در میان آنهامی توان به عدم اضافه کردن یک تشک دوم یا بالشو ملافه نرم اشاره کرد.

مراقبت از کودکان

 

میز متغیر

چرا والدین آنها را دوست دارند : میز متغیر یک نقطه مناسب برای پوشک و لوازم فراهم می آورد، و نیاز به خم شدن را در والدین حذف می کند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : جای تعجب است که نوزادان از میز متغیر سقوط می کنند – CPSC تخمین می زند بیش از ۵۰۰۰ نفر از این حوادث در سال ۲۰۱۲ درمان شدند. AAP تنها استفاده از میزهای متغیری که در وسط مقعر هستند و حداقل یک ریل ۲ اینچی در اطراف کناره دارند را وصیه می کند. این بدان معنی است که هیچ لایه ی در حال چرخشی در بالای میزها وجود ندارد.

  • 759 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی