مراقبت از کودکان

 

مراقبت از کودکان – به طور صحیح

پدر و مادر می توانند به اندازه کافی عصبی باشند بدون توجه به این که حتی محصولات رایج کودک می تواند یک خطر ایمنی را ایجاد کند. برخی محصولات هستند که پدر و مادر ممکن است حتی در نبود آن ها بهتر بتوانند از کودک مراقبت کنند، در حالی که برخی محصولات دیگر مفید هستند، اما به راحتی می توان از آن ها استفاده نادرست کرد.

 

مراقبت از کودکان

ضربه گیر تختخواب کودک

چرا والدین آنها را دوست دارند : آنها یک جلوه تزئینی برای محل نگهداری کودک هستند، آنها ظاهراً سر و بدن نوزادان را از ضربه های بالقوه و کبودی محافظت می کنند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : آکادمی آمریکایی کودکان در واقع ممنوعیت ضربه گیرها را توصیه می کند، زیرا خستگی، گرفتگی و خطرات خفتگی را ایجاد می کنند. کارشناسان همچنین می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که آسیب دیدگی ناشی از میله های تختخواب را نشان دهد.

 

مراقبت از کودکان

 

پتوی کودک، بالش، و حیوانات پشمی و…

چرا والدین آنها را دوست دارند : ملافه نرم کمک می کند که تختخواب سفت راحت تر باتشد، در حالی که حیوانات پر شده ممکن است در دوران کودکی، نوزادان و کودکان نوپا را آرام کنند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : به گفته AAP، خطر اصلی خفگی و SIDS (سندرم مرگ ناگهانی نوزادان) است. آنها توصیه می کنند که هیچ چیز نباید در داخل تختخواب همراه کودک قرار بگیرد. وب سایت کودکستان BabyCenter توصیه می کند : “والدینی که نگران گرم نگه داشتن کودکان خود در زمستان هستند می توانند پاپوش گرم و نرم، پتوی پوشیدنی یا کیسه خواب را امتحان کنند.”

 

مراقبت از کودکان

 

مانیتور کودک

چرا والدین آنها را دوست دارند : مانیتور کودک می تواند به والدین کمک کند تا زبانه ها را از نقاط دیگر اطراف خانه روی نوزادان خود نگه دارند، در حالی که مانیتورهای هوشمند حتی می توانند کار مراقبت از کودکان را از راه دور انجام دهند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : سیم های مانیتور بچه می توانند خطر ابتلا به اختناق ایجاد کنند. در واقع، در سال ۲۰۱۱، Summer Infant تعداد ۱.۷ میلیون مانیتور با سیم های ناامن را فراخواند؛ Angelcare در سال ۲۰۱۳ تعداد ۶۰۰،۰۰۰ مانیتور اضافی را فراخواند. کمیسیون ایمنی مصرف کننده توصیه می کند همه کابل ها و قطعات مانیتور باید حداقل ۳ فوت از هر بخش از تختخواب بچه دور نگه داشته شود.

 

مراقبت از کودکان

جای خواب کودک

چرا والدین آنها را دوست دارند : استفاده از هر چیزی – هر چیزی – که باعث خواب بهتر نوزاد شود وسوسه انگیز است. جای خواب کودک که معمولاً از فوم ساخته شده است، به کودک کمک می کند که احساس استوارتری در تختخواب داشته باشد و او را به سمت شیب کمتری برای ترویج هضم بهتر نگه می دارد، در نتیجه مراقبت از کودکان در هنگام خواب راحت تر است.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : CPSC هشدار می دهد که آنها می توانند خطر خفگی را ایجاد کنند و حداقل یک دهم مرگ و میر نوزادان در ارتباط با جای خواب مستند شده است زیرا صورت نوزاد ممکن است در لبه های جای خواب گرفتار شود.

 

مراقبت از کودکان

 

روروک

چرا والدین آنها را دوست دارند : تماشای یک نوزاد بزرگتر که در یک روروک حرکت می کند بی تردید ناز است، و برخی از والدین فکر می کنند این اختراع چرخدار کمک می کند تا نوزادان آنها یاد بگیرند وزنشان را روی پاها تحمل کنند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : متاسفانه، AAP می گوید روروک ها واقعاً نمی توانند به یک کودک راه رفتن بیاموزند. حتی بدتر از آن، بچه ها با این وسیله ممکن است از پله سقوط کنند، داخل استخر بیفتند، و در یک چشم بر هم زدن در معرض خطر قرار بگیرند.

 

مراقبت از کودکان

صندلی کودک

چرا والدین آنها را دوست دارند : یک صندلی کودک مانند بامبو یک جزء اصلی از اقلام بچه است و والدین آنها را دوست دارند که بتوانند فرزند خود را برای انجام کارهخای روزمره یا هنگام عکس گرفتن به مدت ططولانی آرام نگه دارند.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : CPSC هشدار می دهد صندلی های نوزادان قرار داده شده در یک سطح بالا مانند روی کابینت آشپزخانه و یا تختخواب، می توانند خطر بسیار واقعی را ایجاد کنند. چندین نوزاد با تکان دادن صندلی ها و سقوط شكستگی جمجمه را پشت سر گذاشته اند. در واقع، میلیون ها صندلی بامبو در سال ۲۰۱۲ فراخوانده شدند تا شرکت بتواند یک کمربند نگهدارنده را اضافه کند.

 

مراقبت از کودکان

 

آغوش بند

چرا والدین آنها را دوست دارند : آغوش بند کودک ساخته شده از پارچه نرم یک راه راحت برای نزدیک نگه داشتن یک نوزاد و در عین حال آزاد بودن دست والدین برای انجام کارها است. آغوش بند اغلب برای نوزادان تسکین دهنده است.

چرا کارشناسان آنها را دوست ندارند : CPSC می گوید استفاده نادرست از آغوش بند می تواند خطر خفگی را ایجاد کند و از حداقل ۱۷ مرگ ناشی از این وسیله اطلاع دارد. درمانگاه Mayo تأکید می کند که والدین باید اطمینان داشته باشند کودک آنها قبل از استفاده از آغوش بند، حداقل وزن مورد نیاز را بدست آورده باشد، و اغلب موقعیت کودک را برای باز بودن راه تنفس چک کنند.

  • 355 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی