لئوناردو دی کاپریو

 

لئوناردو دی کاپریو در یک مجموعه فیلم درباره قتل چارلز منسون بازی خواهد کرد، اما او نقش رهبر فرقه ی آمریکایی را بازی نمی کند. Variety و Deadline.com گفتند، در برابر پشت پرده قتل منسون در سال ۱۹۶۹، دی کاپریو بخشی از یک بازیگر سالخورده و از کار افتاده را در داستانی قرون وسطایی در فیلمی که هنوز عنوان ندارد با تولید و کارگردانی برنده اسکار کوئنتین تارانتینو بازی می کند.

جزئیات منتشر نشده است، اما تارانتینو در ماه نوامبر اعلام کرد که این یک فیلم بیوگرافی بود، اما یک داستان در طول تابستان ۱۹۶۹ تنظیم شد، هنگامی که زنجیره ای از کشتارهای وحشتناک در جنوب کالیفرنیا توسط پیروان منسون انجام شد.

منسون، یکی از بدترین جنایتکاران قرن بیستم، در سن ۸۳ سالگی درگذشت. او برای حکم قتل های نه نفر از جمله بازیگر شارون تیت به حکم زندان محکوم شده بود.

فیلم کمپانی سونی پیکچرز در تاریخ ۹ اوت ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد، دقیقاً ۵۰ سال پس از اینکه تیت و چهار دوست توسط چاقو و یا به ضرب گلوله کشته شدند.

در حالی که تمرکز روی دسیسه منسون نخواهد بود، تارانتینو با مارگوت رابی درباره بازی شارون تیت صحبت کرده است و هر دو تام کروز و براد پیت در حال فیلمبرداری هستند.تارانتینو اخیرا در حال ساختن فیلم جدید Star Trek برای کمپانی پارامونت بوده است.

  • 741 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی