سرماخوردگی

 

افرادی که هر روز در معرض ویروس های سرماخوردگی و آنفلوانزا هستند – پزشکان، خدمه پرواز، معلمان – از یک یا دو نکته درباره اینکه چگونه هنگامی که همه اطرافیانشان بیمار هستند سالم بمانند، آگاهی دارند. پیشنهادات آنها نیز به شما کمک می کند.

واکسن آنفولانزا بزنید.

این اولین چیزی است که برای جلوگیری از آنفولانزا می توانید انجام دهید.

 

سرماخوردگی

 

دست ها را بشویید – خیلی زیاد.

آلن پوچینکی، MD. طب داخلی در بیمارستان دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی می گوید : مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، اگر با افراد بیمار در تماس هستید، باید دست های خود را بارها و بارها بشویید. “دست های خود را تا آنجا که می توانید بشویید — به ویژه پس از گذراندن یک دیدار با کسی که بیمار است.”

این خیلی ساده است، اما صابون و آب همراهان ثابت پزشکان و پرستاران هستند. برای خلاص شدن از شر ویروس ها از پوست خود، ۲۰ ثانیه یا بیشتر نیاز به شستشو  دارید. یک تکنیک خوب برای محاسبه این زمان، تکرار عبارت “Happy Birthday To You” دو مرتبه هنگام شستن دستها و زیر ناخن ها است. مهم نیست که آب داغ یا سرد باشد، عمل سشتن بسیار به صورت فیزیکی میکروب ها را از بین خواهد برد.

از ضدعفونی کننده دست حاوی الکل استفاده کنید.

اگر نمی توانید به آب و صابون دسترسی پیدا کنید، ضد عفونی کننده می تواند میکروب های سرماخوردگی و آنفلوانزا را از بین ببرد.

از نزدیک شدن به افرادی که بیمار هستند، اجتناب کنید.

به عنوان مثال دست ندهید. تری رمی، MD، مدیر پزشکی همکاران پزشکی در Beauregard در اسکندریه، VA می گوید : “پزشکان درباره دست دادن با بیماران بسیار محتاط هستند. فقط توضیح دهید که برای حفظ انتقال سرماخوردگی و ابتلا به آنفلوآنزا، دست نمی دهم، اما سلام، از ملاقات شما خوشبختم!؛ آنها درک می کنند.”

محیط اطراف خود را تمیز نگه دارید.

آرلینگتون، VA، ماساژ درمانگر آماندا لانگ از مشتریان خواسته است اگر احساس بدی دارند، در خانه بمانند. اما برای ایمن بودن، او دستگیره و سوئیچ نور بین جلسات را مطابق اصول بهداشتی ضدعفونی می کند. لانگ می گوید : “من بیش از حد مراقب هستم. وقتی که در دفتر کار می کردم، بیشتر بیمار بودم، آنجا ظرف شیرینی ها مشترک بود. حالا که من روزهاست بیمار نشده ام، اگر به این نکات توجه نکنم، نمی توانم کار کنم.”

  • 343 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی