مکان شگفت انگیز

 

در حال جستجو برای یک مکان شگفت انگیز و مقصد سفر غیر معمول تر در سال جاری هستید؟ این عکس ها از ۱۰ مکان باور نکردنی شگفت انگیز در جهان را بررسی کنید؛ ما شما را به چالش می کشیم تا قبل از رسیدن به پاسپورت، این مطلب را بخوانید…

 

مکان شگفت انگیز

 

۱- Antelope Canyon ، آنتلوپ کنیون، آریزونا، ایالات متحده آمریکا

در بیابان ناواهو آریزونا، آنتلوپ کنیون یک دره عمیق و باریک ساخته شده از ترک های خیره کننده است، که یک نمایش نور فوق العاده را ایجاد می کند. یک مکان شگفت انگیز که هر عکاس آماتور یا معتاد اینستاگرام باید ببیند.

 

مکان شگفت انگیز

 

۲- Salar de Uyuni ، سالار د اویونی، بولیوی

منجمد در اعماق زمستان، بزرگ ترین فلات نمک جهان به یک آینه منعکس کننده غول پیکر در فصل بارانی تبدیل می شود. استخرهای باقیمانده از این دریاچه ماقبل تاریخ به یاد ماندنی یک افق سوسو زننده و غیر واقعی ایجاد می کنند. اگر سلفی های جالب یا عکاسی حرفه ای را دوست دارید، این مکان شگفت انگیز بهترین برای بازدید در جهان است.

 

مکان شگفت انگیز

 

۳- Northern Lake Baikal ، دریاچه بایکال شمالی، روسیه

یکی دیگر از دریاچه های شگفت انگیز، بایکال، بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان در جنوب سیبری واقع شده است. در زمستان آب دور این قطعات به شکل ورقه های یخ فیروزه ای منجمد می شود که ممکن است بیشتر در خانه در قلعه تنهایی سوپرمن دیده شود. از ماه دسامبر تا فوریه دما تا ۱۹- درجه سانتیگراد می تواند کاهش پیدا کند.

 

مکان شگفت انگیز

 

۴- Kuang Si Falls ، کوآنگ سی فالز، لوانگ پرابنگ، لائوس

در حال حاضر یک مقصد تعطیلات عالی برای کوهنوردان، شهر لائوسی لئونگ پرابنگ به شکل وسوسه انگیزی به Kuang Si Falls نزدیک است. یک چلپ چلوپ تماشایی سه لایه با آب بسیار روشن و آبی که مقاومت برای نپریدن داخل آن بسیار سخت است. برای فرار از گروه های تور، در مسیرهای پیاده روی در اطراف این مکان شگفت انگیز گردش کنید و تکه های مخفی خود را از بهشت پیدا کنید.

 

مکان شگفت انگیز

 

۵- Torres del Paine National Park ، پارک ملی تورس دل پین، پاتاگونیا، شیلی

کوهستان های شگفت انگیز را تحسین کنید و یکی از زیبا ترین پارک های ملی آمریکای جنوبی را ببینید. بر فراز کوه های مملو از برف و سراسر یخچالهای طبیعی با شکوه پیاده روی کنید.

 

مکان شگفت انگیز

 

۶- Grand Prismatic Spring ، بهار منشوری بزرگ، وایومینگ، ایالات متحده آمریکا

برف مرطوب بیشتر برای خیس کردن جوراب هایتان، این بار در شمال آمریکا. این استخر طبیعی، با آبهای رنگین کمان رنگی آن، در پارک ملی یلوستون پیدا شده و سومین چشمه های بزرگ آب گرم در جهان است.

 

مکان شگفت انگیز

 

۷- Huacachina، هواکاچینا، پرو

نگاهی اجمالی به مرغزار میان کویر چشمگیر داشته باشید، که در سال ۱۹۳۰ در اطراف یک حفره آبیاری موجود ساخته شده است. چشم هایتان را برای یک نگاه اجمالی به ساکن افسانه ای دریاچه، یک پری دریایی باز نگه دارید. پرو همچنین خانه یکی از هفت عجایب جهان ، ماچو پیکو و یک محل تعطیلات عالی است.

 

مکان شگفت انگیز

 

۸- The Door to Hell ، دروازه ای به جهنم، ترکمنستان

بله، این در حقیقت یک چشمه آب گرم است، اما دروازه ای به جهنم نام جذاب تری است، نه؟ به علاوه، این استخر سوزان گدازه در کویر Karakum کاراکوم ترکمنستان به نظر می رسد فقط انتظار داشته باشید دروازه ای برای نگاه کردن به داخل زمین باشد : قرمز و داغ و دارای بخار مه آلود.

 

مکان شگفت انگیز

 

۹- The Dark Hedges ، پرچین تاریک، ایرلند شمالی

اگر امروز به جنگل بروید … اگر در بالیمونی، ایرلند شمالی هستید، از میان پرچین های تاریک رانندگی کنید، جاده پوشیده از درخت در ساحل Antrim . بازی تاج و تخت نیز در این مکان شگفت انگیز پرداخت شد.

 

مکان شگفت انگیز

 

۱۰- Mount Rinjani ، کوه رینجی، لومبوک، اندونزی

چند روز از کوهنوردی سخت در قله کوه رینجی، دومین آتشفشان فعال در اندونزی، با چشم انداز جذاب و دیدنی پاداش خوبی است. دریاچه دهانه، به طرز محبت آمیزی توسط مردم محلی به نام “Child of the Sea ، کودک دریا” شناخته شده است, که در بالای این صعود حماسی بسیار زیبا نشسته است.

  • 251 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی