family link

 

با Family Link والدین می توانند خرید یا دانلود هر برنامه را تأیید کنند و بر زمان صرف شده در هر برنامه نظارت داشته باشند.

واقعاً هیچ چیزی کاملاً شبیه به شنیدن صدای یک دختر بچه شش ساله با روبانی در موهای بافته اش و لبخندی با دندادن های فاصله دارش نیست که به شما می گوید، “فقط آن را به جیمیل من ارسال کنید و من آن را روی گوشی تلفنم پاسخ خواهم داد”.

در حالی که منتقدان و طرفداران بر سر اینکه آیا صفحه نمایش ها و اتصال باید برای کودکان زیر سن خاصی ممنوع شود یا خیر بحث می کنند، هیچ احتجاجی وجود ندارد که بومی های دیجیتال امروز به روش هایی با تکنولوژی تجهیز می شوند که حتی خواهرها و برادرهای بزرگتر آن ها هرگز نبودند.

 

Family Link

 

 

یک متهم در این دوره ی اتصال بسیار فراوان گوگل است، اما هرگز نترسید، گوگل بر حسب بهترین روش ممکن است. با درصد بالایی از دستگاه های Chromebook که در مدارس دولتی آمریکا استفاده می شود، دانش آموزان در حوزه K-12 اغلب حساب های کاربری جیمیل دارند که از طرف مدرسه برای استفاده جهت ورود به پرتال وب، ارسال و دریافت تکالیف، و حتی شماره شناسایی دانش آموزان (به جای استفاده بسیار مخاطره آمیز از شماره امنیت اجتماعی) صادر می گردد. اما فقط اینکه مدرسه حساب ها را راه اندازی می کند به این معنی نیست که مدرسه تنها جایی است که بچه ها می توانند از جیمیل خود استفاده کنند.

کنترل بیشتر والدین یک ایده خوب برای کسانی است که در مورد امنیت نگرانند. اما آن ها اغلب در ذهنیت “آن را تنظیم کنید و فراموش کنید” خود کوتاه می آیند. مفهوم به سادگی قفل شدن یک کودک خارج از iPad او هر روز در سایت ۸ شب به علت نیاز به وارد به شدن به پرتال مدرسه در ساعات پایانی شب به منظور مطالعه یا اتمام پروژه های ضروری شکست می خورد.

در عوض، Family Link به عنوان یک مکانیسم دو طرفه عمل می کند، به این معنی که والدین قدرت مراقبت و توانایی باز کردن مطالب ضروری از طریق برنامه های شخصی شان که به حساب کاربری کودکان متصل شده است را از دست نمی دهند. از طریق برنامه های شخصی والدین، آن ها همچنین می توانند خرید یا دریافت نرم افزارها را تأیید، و بر زمانی که کودکان در هر برنامه سپری می کنند نظارت داشته باشند.

متأسفانه، Family Link هنوز برای iOS در دسترس نیست، بنابراین هر دو پدر و مادر و کودک باید آن را یک دستگاه اندرویدی اجرا کنند. هنوز هیچ سیستم پیشنهادی وجود ندارد، به این معنی که هنوز والدین باید از تنظیمات حریم خصوصی و انشعابات هر یک از برنامه های درخواست شده سر در بیاورند، که امیدواریم تغییر کند؛ Family Link به طور گسترده در دسترس نیست، اما برای درخواست کنندگان این برنامه یک دوره تست رایگان وجود دارد.

  • 417 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی