افراد موفق، افراد ناموفق

دو نوع از افراد وجود دارند : افراد موفق افراد ناموفق. اقدامات متمایزی وجود دارند که افراد موفقی که احتمالاً آن ها را انجام می دهند همتایان خود را از دستیابی به آن ها نگه می دارند.

افراد موفق اغلب کینه به دل ندارند و به خود اجازه نمی دهند که خودشان را از خوشی ها و لذت های کوتاه مدت محروم کنند. یک فرد ناموفق زمان زیادی را صرف انجام کارهای بسیار بی فایده خواهد کرد مانند بیرون رفتن بیش از حد معمول یا شراب خواری هنگام تماشای یک برنامه تلویزیونی. افراد موفق از طریق درگیر شدن در موضوعات و ایده های جدید ذهن خود را برانگیخته نگه می دارند.

 

افراد موفق باور دارند که تنها علت موفقیت آن ها شبکه بزرگ یا کوچکی است که آن ها به مدت طولانی ایجاد کرده اند. برخی افراد ناموفق به ندرت به کسانی که به آن ها در طول عمرشان کمک کردند احترام می گذارند. افراد موفق اغلب می دانند چگونه برای بیشتر تلاش کنند و پشتکار داشته باشند در حالی که افراد ناموفق هدفی برای خود تنظیم نمی کنند و آنگونه که ادعا دارند سازماندهی شده عمل نمی کنند.

افراد موفق جهان را پیرامون آن ها می سازند. از دیگران تعریف و آن ها را تشویق می کنند. کسانی که به ندرت نباید زیاد نشان داده شوند؛ آن ها اغلب می توانند انتقاد کنند و خودشان را در جنبه های منفی از دور به تصویر بکشند.

در حالی که این دو نوع افراد زندگی خودشان را به دو روش کاملاً متفاوت هدایت می کنند؛ آن ها تلاش می کنند. موفق بودن یا نبودن شما را تعریف نمی کند. تا زمانی که به راه خود ادامه می دهید، نسبت به روز قبل بیشتر از آنچه می توانید داشته باشید، بدست خواهید آورد.

 

افراد موفق افراد ناموفق

افراد موفق افراد ناموفق

 

  • 908 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی