آیفون X

 

طراحی آیفون X حول صفحه نمایش OLED همه جانبه آن می گردد، بنابراین وقتی که صفحه نمایش دچار یک اختلال ناگهانی یا بی نظمی می شود می توانید مضطرب شوید… و متأسفانه، به نظر می رسد که تعداد انگشت شماری از صاحبان آیفون X از این درد عبور می کنند.

افراد حاضر در انجمن های مجازی اپل، Reddit و در جای دیگر اختلال ناگهانی را گزارش می کنند که در آن صرف نظر از آنچه بر روی صفحه نمایش اتفاق می افتد، یک خط سبز به سمت چپ یا راست صفحه نمایش می رود. به نظر نمی رسد این امر بر عملکرد تأثیر بگذارد، اما به وضوح مزاحم است.

به نظر نمی رسد که راه اندازی مجدد (Restart) و یا سایر راه حل های نرم افزاری رایج آن را حل کند، و این ممکن است به شدت یک مشکل سخت افزاری باشد. این لزوماً یک خط افقی نیست که شما ممکن است بر روی یک تلویزیون ببینید. مهم نیست که چیست، در صورتی که عیب یابی معمول بی ثمر باشد، می توان گفت که شما می توانید آن را تعویض کنید.

مشخص نیست که چه تعداد افراد تحت تأثیر این خط سبز قرار دارند، اگرچه به نظر می رسد مسئله گسترده ای نیست. بین این معضل و (ثبات پذیری نرم افزاری) و واکنش گرایی هوای سرد، به نظر می رسد که آیفون X دارای مشکلات خاصی است که به طور کامل تعجب آور نیست. این اولین بار است که گوشی اپل از یک صفحه نمایش OLED با استفاده از یک پانل سفارشی (ساخت سامسونگ) در آن استفاده می کند — – ممکن است منحنی یادگیری در ارتباط با شرکت هایی که تکنیک های تولید خود را دارند، وجود داشته باشد. همانطور سامسونگ با گوشی های OLED خود مشکلاتی داشته است. ارائه شده است که نقص آیفون X یک مسئله سخت افزاری است.

  • 642 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی