CES 2018

 

نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی CES 2018 هفته آینده آغاز خواهد شد، با تعداد کمی کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه افتتاح نمایشگاه شلوغ در روز سه شنبه. در حالیکه این کنفرانس هنوز بسیار بزرگ است – در نمایشگاه سال گذشته ۱۸۴،۰۰۰ بازدید کننده و ۴۰۰۰ شرکت حضو داشتند – بسیاری از سنگین وزن های فناوری مانند اپل و مایکروسافت و گوگل حالا ترجیح می دهند بزرگترین اعلان را در حوادث خودشان ارائه دهند. با این حال، CES 2018 برای قرار دادن برخی از ابزارهای خنک جدید از نام های بزرگ مطمئن خواهد بود. در اینجا برخی از آنچه انتظار داریم را می بینیم.

 

CES 2018

 

تلویزیون ها

تلویزیون ها سالها دیک نقطه اتکا در CES بوده اند، و همه علائم نشان می دهند که در CES 2018 هم ادامه دارند. در حالی که ۴K شروع به ساختن یک دام در بازار بزرگتر کرده است، تولید کنندگان مانند LG و سامسونگ در کنار تلویزیون های ۴K که از فناوری OLED استفاده می کنند، به سمت نمایش تلویزیون های ۸K غیرمنتظره حرکت کرده اند.

فقط انتظار نداشته باشید درباره چیزی که در واقع خریداری می کنید بشنوید. اعلامیه های تلویزیون CES معمولا برای مجموعه ها است که در صورت فروش، ده ها هزار دلار قیمت خواهند داشت. بیشتر از هر چیزی، آننهها به چیزهایی برای سال های بعد نگاه می کنند.

 

CES 2018

 

گوگل های بسیار

واقعیت مجازی در سال های گذشته CES ، با اعلامیه ها و دموهای نسخه های مختلف Oculus Rift و HTC Vive تحت سلطه بوده است. انتظار می رود هر دو در CES 2018 نیز حضور داشته باشند، اما گرایش داغ گوگل به سرعت به سمت تکمیل / مخلوط واقعیت با مانند جهش سحر و جادو در حال تغییر است، که فقط جزئیات و تصاویر هدست hypetastic آن را اواخر سال گذشته منتشر کرد. CES 2018 تقریباً قطعاً موج جدیدی از عینک های گوگل را معرفی خواهد کرد.

 

CES 2018

 

تمام انواع وسایل نقلیه عجیب و غریب

CES به طور فزاینده ای یک نمایشگاه خودرو است، با انجمن سال گذشته که FF91 آینده فارادی (Faraday Future’s FF91) و یک ماشین مفهومی تویوتا با یک AI درون ساخت (Toyota concept car with a built-in AI) را نمیش داد. CES 2018 بدون شک دارای اطلاعیه های خودرو در مورد همه چیزهایی که در بالای چرخ قرار دارد، است؛ از ویژگی های اتصال جدید تا پیشرفت در تکنولوژی خود رانندگی، تا مفاهیم الکتریکی که عملاً عصر – فضا هستند (و احتمالاً ما هرگز هیچ فرم واقعی مشاهده نخواهیم کرد).

CES 2018

 

هواپیماهای بدون سرنشین

در CES گذشته تعداد زیادی هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز درآمدند، اما CES 2018 ممکن است زمانی برای درخشش باشد. هواپیماهای بدون سرنشین خود رانندگی شروع به نشان دادن در برنامه های آزمایشی بسیار، بسیار اولیه می کنند، و شرکت های مانند هوندا به نظر می رسد آمادگی شیرجه رفتن در ان را داشته باشند. این شرکت قبلاً یک فهرست از روبات های رولینگ را اعلام کرده است و شما می توانید شرط بگذارید که تنها آنها نخواهند بود.

 

CES 2018

 

جنبش ضعیف ۵G (فایو جی)

اگر اتصال ۴G LTE در گوشی شما بیش از حد کافی سریع باشد تا به شما اجازه دهد به سادگی به داده ها دسترسی پیدا کنید، ممکن است دشوار باشد در مورد سرعت تجمع ۵G هیجان زده شوید. این خوب است، زیرا واقعاً برای شما نیست، حداقل به طور مستقیم نیست.

فناوری ۵G ، با پتانسیل ارائه هزاران اتصال همزمان با سرعت تاول زدن ۱ گیگابیت در ثانیه و بالاتر، زیرساختی برای چیرهایی مانند کنترل از راه دور انبوه هواپیماهای بدون سرنشین، ناوگان خودروهای بدون راننده، و اهداف صنعتی بیشمار است.

  • 232 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی